Kurumsal

01        1989 yılından itibaren şahıs firması olarak, inşaat malzemeleri satışı ile ticari hayatına başlayan Akkaşlar İnşaat, 2003 yılında şirketleşerek yine inşaat sektörüne yönelik kaliteli ve markalı inşaat malzemeleri satışı ile sektörde kendini çok kısa bir süre içerisinde etkin bir konuma yükseltmiştir.


        İnşaat sektörünün lider firmaları ile çalışan ve satışını gerçekleştirdiği ürün çeşitliliği ile her zaman kendinden söz ettiren firma, bölgede yatırım yapan ve güvenli binalar inşa eden tüm firmaların ilk tercihi olmuştur. 


            İnşaat malzemeleri satışıyla birlikte sürdürdüğü Taşımacılık ve Nakliye hizmetleri ile müşterilerine hizmete devam Akkaşlar İnşaat Ltd.Şti, taahhütlerini her zaman zamanında yerine getirmiş ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir. Akkaşlar İnşaat Ltd.Şti, bünyesinde barındırdığı araç filosu ile şehir içi ve şehirlerarası karayolu taşımacılığında yine tercih edilen bir firma olarak çalışmalarını sürdürmektedir.


            2008 yılında yeni ve farklı alanlarda yatırım yapma kararı alan Akkaşlar Ltd.Şti bu tarihten itibaren hizmet sektörüne yönelmiştir. Turizm ve Otelcilik alanında hizmet vermek amacıyla 2009 yılında Sivas merkezde otel inşaatına başlamıştır. 2010 yılının dokuzuncu ayında inşaatı tamamlanan Otelimiz, PAŞABEY ismiyle 3 yıldızlı konfor ve hizmet standardıyla tüm müşterilerin hizmetine sunulmuştur.


            Yatırımlarını ve projelerini çeşitlendirerek sürdüren Akkaşlar Ltd.Şti, yaşadığı şehre, bölgeye ve ülkeye farklı sektörlerde hizmet etmeye devam edecektir.


            Akkaşlar Ltd.Şti, Sivas’ın modern ve estetik bir mimari ile gelişmesi, yeşil doku ile bütünleşerek büyümesi, her anlamda yaşanabilir bir kent olması için sorumluluklarını yerine getirerek bölgesel kalkınmaya katkı sağlayan bir firma olarak varlığını sürdürecektir. 


            Akkaşlar Ltd.Şti, farklı alanlarda PAŞABEY Otel gibi yeni marka değerleri üretmeye devam edecektir.

 
Sivas Paşabey Otel © 2013 | Mty Tasarım