Web Sitemiz Güncellendi.

Sivas Paşabey Otel'in resmi sitesi olarak yayınını sürdüren sivaspasabeyotel.com adresi güncellendi. Kurum hakkında genel bilgi verilen, otelin genel tanıtımının yapıldığı, tanıtım broşürlerinin, otelden fotoğrafların ve güncel haberlerin yer aldığı web sitemiz yayın hayatına yenilenerek devam ediyor. İstek, öneri ve görüşleriniz için; info@sivaspasabeyotel.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Haber Sektörel Merkezi Otelimizi Tanıtttı!

"Haber Sektörel Merkezi" otelimizi ziyaret edip, çekimler yaparak otelimizi sizlere tanıttı. Odalarımızın, restoranımızın, cafemizin ve otel içi görüntülerinin yer aldığı videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Otel Tanıtım Broşürümüz İnternette!

Sivas Paşabey otelimizin tanıtımının yer aldığı Kasım Ayı broşürü internet ortamına sunulmuştur. 16 sayfadan oluşan ve otelimizle ilgili her türlü bilginin yer aldığı broşürü incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

Digitürk Yayınlarımız Başladı.

Süper lig ve avrupa liglerinin maçlarını yayınlayan resmi yayıncı kuruluş Digitürk'ün yayınları otelimizde başlamıştır. Otel müşterilerimize konforlu bir ayrıcalığın tanındığı hizmetlerimize bir yenisi daha eklemiş bulunmaktayız.

 

 

  •  
Sivas Paşabey Otel © 2013 | Mty Tasarım